← Wstecz | Drukuj

Poczta Polska S.A. / Oferta z dnia: 10/06/2023

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor Nadzoru Sanitarnego
Miejsce pracy: Poznań, Ul. GłOgowska 17 / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę- współpraca od maja br., pełen etat, praca od poniedziałku do piątku 7.30-15.30

Twoje zadania:

  • opracowywanie robót i kosztorysów inwestorskich dla zadań remontowych i inwestycyjnych w zakresie branży sanitarnej,

  • nadzór inwestorski nad realizacją zadań remontowych i inwestycyjnych w zakresie branży sanitarnej,

  • współudział w opracowaniu projektu planu remontowego i inwestycyjnego obiektów budowlanych w zakresie branży sanitarnej,

  • współudział w opracowaniu wniosków remontowych i inwestycyjnych,

  • sporządzanie zestawienia potrzeb do planu zamówień publicznych w zakresie zadań remontowych i inwestycyjnych w branży sanitarnej,

  • opracowanie dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie robót budowlanych w zakresie branży sanitarnej,

  • uzgadnianie spraw technicznych i formalnych związanych z realizacją zadań remontowych i inwestycyjnych,

  • przekazywanie do użytkowania obiektów po zakończeniu realizacji robót,

  • merytoryczna i formalna kontrola faktur, rozliczanie budowy i kompletowanie dokumentów odbiorczych w zakresie branży sanitarnej.

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe techniczne o kierunku budowlanym,

  • masz uprawnienia budowlane w specjalności instalacji sanitarnych,

  • masz doświadczenie w przeprowadzaniu okresowych przeglądów technicznych obiektów budowlanych,

  • masz doświadczenie w prowadzeniu nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadań remontowych i inwestycyjnych,

  • należysz do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,

  • znasz pakiet MS Office,

  • znasz program AUTOCAD,

  • znasz zasady wyceny i kosztorysowania  w programie Norma,

  • posiadasz prawo jazdy i samochód, który możesz wykorzystać w celu realizacji zadań na stanowisku,

  • dobrze organizujesz swoją pracę,

  • potrafisz pracować pod presją czasu.

Oferujemy

U nas zyskasz:

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,

  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,

  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,

  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,

  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,

  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,

  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,

  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

Dane firmowe

Poczta Polska S.A.