Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Poczta Polska S.A. / Oferta z dnia: 22/09/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor Nadzoru Elektrycznego
Miejsce pracy: Warszawa, Ul. ŚWięTokrzyska 31/33 / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, 0,75 etatu

Twoje zadania:

  • przygotowywanie i udział w konstruowaniu projektów rocznych i wieloletnich planów inwestycyjnych i remontowych,

  • zlecanie i opiniowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej budowanych, modernizowanych i remontowanych obiektów budowlanych,

  • opracowywanie opisu przedmiotu zamówienia, projektów umów, szacowanie wartości zamówienia oraz innych niezbędnych dokumentów dotyczących przeprowadzania postępowań o udzielenie zamówień,

  • realizowanie spraw technicznych i formalnych inwestycji w fazie przygotowania i uzyskiwanie pozwolenia na użytkowanie nowo budowanych, modernizowanych lub remontowanych obiektów,

  • merytoryczna i formalna kontrola faktur, rozliczenie budowy i kompletowanie dokumentów odbiorowych,

  • udział w okresowych kontrolach stanu technicznego obiektów.

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli:

  • masz wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe techniczne na kierunku elektrycznym,

  • należysz do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,

  • masz uprawnienia w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,

  • znasz pakiet MS Office,

  • znasz zasady wyceny i kosztorysowania w programie Norma,

  • dobrze organizujesz swoją pracę,

  • potrafisz pracować pod presją czasu.

Oferujemy

U nas zyskasz:

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,

  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,

  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,

  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,

  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,

  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,

  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,

  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

Dane firmowe

Poczta Polska S.A.