← Wstecz | Drukuj

Plastivan / Oferta z dnia: 28/01/2013

O firmie

Plastivan Polska funkcjonuje na polskim rynku od 1993 r., jako oddział firmy belgijskiej, która od ponad 40 lat specjalizuje się w produkcji i dystrybucji najwyższej jakości materiałów budowlano - wykończeniowych m.in. z kompozytów.
Od bieżącego roku realizujemy nową strategię dystrybucyjną związaną z wprowadzaniem na rynek szerokiej palety innowacyjnych produktów do zastosowania w budownictwie – zarówno indywidualnym jak i deweloperskim. Na nasze obecne portfolio składają się systemy (kompleksowe techniczne rozwiązania):
• tarasowe,
• ogrodzeniowe
• podbitkowe,
• elewacyjno-podbitkowe,
• elewacyjne

Oferowana praca

Stanowisko: Zostań Partnerem firmy Plastivan
Miejsce pracy: wielkopolskie / Polska
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

Zapraszamy zarówno firmy wykonawcze jak i samodzielnych montażystów – wszystkie podmioty działające w szeroko pojętym budownictwie i wykończeniach. Zapraszamy także osoby, które mają przygotowanie i doświadczenie w pracach wykończeniowych i dopiero chciałyby prowadzić własną działalność gospodarczą, która ma dobre perspektywy rozwojowe.
Tworzymy grupę autoryzowanych firm, które po odbyciu szkoleń i uzyskaniu certyfikatu będą aktywnie pracować na swoim lokalnym rynku i dbać o wysoki standard wykonawstwa oraz o marki produktów firmy. Nasza współpraca ujęta jest w ramy kompleksowego, partnerskiego programu. W jego ramach oferujemy:
- gotowy pomysł na dobry biznes oparty na produktach wysokiej jakości, o rosnącym znaczeniu w budownictwie,
- możliwość poszerzenia zakresu własnej działalności o nową dochodową dziedzinę,
- zasób niezbędnej wiedzy przekazywanej podczas bezpłatnych szkoleń, zakończonych egzaminem i nadaniem certyfikatu,
- przynależność do Autoryzownej Sieci Sprzedaży i Montażu firmy Plastivan, z wszelkimi uprawnieniami z tego wynikającymi,
- wsparcie materiałami informacyjno-reklamowymi,
- promowanie Państwa aktywności na rynku.

Wymagania

W zamian oczekujemy rzetelności, gotowości do aktywnej pracy i zapewnienia wysokich standardów operacyjnych i obsługi klienta docelowego.

Oferujemy

Niniejszym otwieramy dla Państwa możliwości stworzenia od podstaw nowej, dochodowej działalności lub rozwinięcia istniejącej działalności - w oparciu o współpracę z naszą firmą.

Forma kontaktu

Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować na adres:

Plastivan Sp. z o.o.
ul. Główna 8
62-007 Biskupice Wlkp.
lub adres e-mail:
biuro@plastivan.pl
Wszelkie pytania i wątpliwość prosimy zgłaszać pod nr telefonu 61 815 57 47

Dane firmowe

Plastivan
Główna
Email: karolina.mikolajczyk@missionpr.pl