← Wstecz | Drukuj

Plastics Group Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 19/04/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Key Account Manager (branża budowlana)
Miejsce pracy: Zielona GóRa, ŚWiebodzin, GorzóW Wielkopolski / lubuskie / Polska

Opis stanowiska

OSOBA ZATRUDNIONA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • Pozyskiwanie nowych klientów na terenie województw: dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego i śląskiego

  • Budowanie relacji biznesowych

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych

  • Realizację planów sprzedażowych

  • Analizowanie działań konkurencji

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Znajomość rynku budowlanego

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomość obsługi komputera

  • Wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę

Oferujemy

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

  • Pakiet szkoleń wstępnych

  • Możliwość przystąpienia do programów: ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, pakiet sportowy dla Pracowników i ich rodzin

  • Konkursy motywacyjne

  • Szkolenia produktowe w kraju i za granicą

  • Satysfakcjonującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego

Dane firmowe

Plastics Group Sp. z o.o.