← Wstecz | Drukuj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A / Oferta z dnia: 25/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik ds. wsparcia projektów inwestycyjnych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • współpraca z Zakładami Linii Kolejowych w zakresie realizacji projektów inwestycyjnych,

  • weryfikacja wniosków i projektów uchwał na posiedzenia organów Spółki, koordynowanie procesu ich uzgadniania oraz kierowanie na posiedzenia organów Spółki,

  • współudział w identyfikacji zagrożeń i ryzyk w projektach inwestycyjnych oraz w podejmowaniu działań zapobiegających,

  • monitorowanie postępu realizacji projektów, analiza danych,

  • sporządzanie informacji i raportów niezbędnych do monitorowania realizacji projektów.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów na kierunku technicznym,

  • 2 lata doświadczenia zawodowego przy realizacji inwestycji infrastrukturalnych,

  • znajomość procedur administracyjnych z zakresu realizacji inwestycji, prawa budowlanego i przepisów powiązanych,

  • biegłość w analizie dokumentów kontraktowych i decyzji administracyjnych,

  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • otwartość na zmianę.

Oferujemy

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę

  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą

  • Opieka medyczna

  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Karta Multisport

Dane firmowe

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A