← Wstecz | Drukuj

Chemobudowa Kraków S.A. / Oferta z dnia: 01/05/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie i zarządzanie procesem budowy zgodnie z ustawą prawo budowlane oraz standardami firmy

  • planowanie zadań produkcyjnych i środków niezbędnych do ich wykonania

  • realizacja robót, gospodarka powierzonymi środkami produkcji, zabezpieczenie mienia budowy

  • organizowanie, kierowanie i protokołowanie wykonania całości realizowanych robót

  • nadzór nad jakością wykonywanych robót

  • udział w komisjach i naradach dotyczących nadzorowanych robót

  • przestrzeganie terminowej realizacji zadań wynikających z zawartych umów

  • sporządzanie kosztorysów ofertowych

  • wykonywanie innych czynności związanych bezpośrednio z zajmowanym stanowiskiem

Wymagania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno - budowlane

  • udokumentowane minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy, kierownika robót

  • znajomość prawa budowlanego oraz regulujących proces budowlany norm i przepisów branżowych

  • znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

To oferujemy:

  • długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę

  • system poleceń pracowniczych

  • nagrody finansowe za propozycje innowacji i usprawnień

  • możliwość skorzystania z dopłat do wypoczynku, dofinansowania do kolonii dzieci, paczek mikołajowych, zajęć sportowych

  • świadczenia świąteczne

  • możliwość skorzystania z dofinansowania do opieki medycznej

  • przyjazną atmosferę w pracy

Dane firmowe

Chemobudowa Kraków S.A.