← Wstecz | Drukuj

PKP PLK SA / Oferta z dnia: 09/11/2015

O firmie

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Stanowisko: Kierownik kontraktu ds. analiz i weryfikacji kosztów inwestycyjnych
Nr ref.: WZ/IR/67/11/15
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

współpraca i wsparcie zespołów projektowych w zakresie szacowania oraz weryfikacji kosztów inwestycyjnych i wycen robót budowlanych,
nadzór nad weryfikacją oraz weryfikacja szacunkowych wartości zamówienia w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego,
udział w negocjacjach z wykonawcami w zakresie kosztów inwestycyjnych i wycen robót budowlanych,
współpraca z komórkami organizacyjnymi w zakresie wycen robót budowlanych,
udział we wdrażaniu zasad, standardów oraz procesów dotyczących szacowania wartości nowych inwestycji oraz weryfikowania wysokości robót dodatkowych, zamiennych i uzupełniających,
nadzór nad stosowaniem spójnych zasad i standardów w aspekcie szacowania oraz weryfikacji szacunkowych wartości zamówienia,
udział w budowaniu i wdrażaniu narzędzi informatycznych dotyczących wycen oraz rozliczania kontraktów.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

wykształcenie wyższe techniczne,
doświadczenie zawodowe 5 lat, w tym 3 lata na stanowiskach związanych z organizacją i realizacją przedsięwzięć inwestycyjnych,
znajomość przepisów prawa budowlanego,
znajomość obsługi pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,
znajomość obsługi programu Norma Pro na poziomie średnio zaawansowanym,
umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniami, myślenie analityczne,
umiejętność pracy zespołowej, planowania, negocjowania oraz zarządzania projektami,
umiejętność budowania zespołu, delegowania oraz dbałość o podwładnych.

Oferujemy

Oferujemy:

pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Forma kontaktu

Dane firmowe

PKP PLK SA
Targowa 74
03-734 Warszawa
Email: monika.wojcik2@plk-sa.pl