← Wstecz | Drukuj

PKO Bank Polski / Oferta z dnia: 01/08/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik w Biurze Administracji
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Mamy dla Ciebie ofertę pracy, która polega na:

  • weryfikowaniu kosztorysów inwestorskich, ofertowych, wykonawczych i powykonawczych

  • wsparciu w przygotowywaniu i prowadzeniu postępowań na roboty modernizacyjne i prace remontowe

  • weryfikacji dokumentacji technicznych przygotowywanych przez zewnętrzne podmioty na rzecz Banku

  • przygotowaniu oraz weryfikacji przedmiarów i kosztorysów budowlanych

  • udziale w pracach zespołów interdyscyplinarnych

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • masz wykształcenie techniczne (preferowane wyższe techniczne) lub jesteś w trakcie ostatniego roku studiów (preferowany kierunek techniczny)

  • znasz program NORMA, Auto-CAD

  • posiadasz znajomość pakietu MS Office

  • posiadasz czynne prawo jazdy

Co od nas otrzymasz:

  • umowę zlecenie - elastyczny czas pracy

  • możliwość zdobywania doświadczenia w największej instytucji finansowej w kraju

  • szkolenia wstępne

Oferujemy

pko, bank, bp

Dane firmowe

PKO Bank Polski