← Wstecz | Drukuj

PGNiG Technologie S.A. / Oferta z dnia: 26/07/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Projektu
Miejsce pracy: podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce wykonywania pracy: Krosno, budowy na terenie całego kraju

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie realizacją projektów inwestycyjnych

  • Nadzór nad procesami projektowania i budowy infrastruktury branży gazowej i naftowej oraz gazociągów

  • Opracowanie i zarządzanie budżetem zadania inwestycyjnego

  • Sporządzanie i operacyjne zarządzanie harmonogramem realizacji zadania/projektów

  • Planowanie zasobów potrzebnych do realizacji projektu

  • Opracowywanie analiz, raportów z realizacji projektów

  • Identyfikacja i zapobieganie ryzykom projektowym

  • Koordynacja współpracy z Inwestorem i Podwykonawcami

  • Prowadzenia korespondencji ze stronami zaangażowanymi w realizację projektu

  • Udział w przeglądzie umów o usługi, dostawy, roboty budowlano-montażowe pod względem technicznym, terminowym i formalno-prawnym

  • Nadzorowanie realizacji dostaw na budowę

  • Kontrola merytoryczna faktur

  • Obsługa systemów informatycznych wdrożonych w firmie

  • Udział w procesie przygotowania ofert

  • Przegląd i opiniowanie dokumentacji technicznej

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunkowe (branża ropa naftowa i gaz ziemny, wiertnictwo, przemysł chemiczny lub petrochemiczny, inżynieria chemiczna)

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego, prawa górniczego, prawa geologicznego, prawa zamówień publicznych, rozporządzeń oraz norm branżowych

  • Znajomość podstawowych zagadnień i urządzeń przemysłu naftowo – gazowniczego
    i energetycznego będzie dodatkowym atutem

  • Posiadanie uprawnień budowlanych w zakresie sieci i instalacji sanitarnych bez ograniczeń będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość systemu SAP, oprogramowania Autodesk AutoCAD będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w posługiwaniu się pakietem MS Office (w tym MS Excel, MS Word, MS Project)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Prawo jazdy kategorii B - dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

  • Znajomość metod i narzędzi zarządzania projektami

  • Umiejętność: zarządzania zespołem, pracy pod presją czasu, komunikowania się, podejmowania decyzji i negocjacji

  • Umiejętności analizy i rozwiązywania problemów

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się i stabilnej firmie z Grupy Kapitałowej ORLEN S.A.

  • Pewnego pracodawcę z długoletnimi tradycjami

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywanie wiedzy oraz uprawnień

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami

  • Możliwość realizacji inspirujących zadań we współpracy z doświadczonym zespołem

Dane firmowe

PGNiG Technologie S.A.