Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

PGNiG Technologie S.A. / Oferta z dnia: 24/11/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Krosno / podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Miejscem wykonywania pracy są budowy na terenie całego kraju

Opis stanowiska:

  • Realizacja projektów inwestycyjnych o charakterze infrastrukturalnym i przemysłowym.

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy.

  • Zarządzanie zespołem pracowniczym.

  • Koordynacja prac podwykonawców.

  • Bieżące raportowanie przebiegu prac na budowie.

  • Zarządzanie sprzętem własnym i wynajętym na potrzeby realizowanych kontraktów.

  • Nadzór nad dokumentacją kontraktową.

  • Współpraca z inwestorami i konsorcjantami.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.

  • Mile widziane 3-letnie doświadczenie zawodowe polegające na należytym i osobistym udziale w realizacji projektów w charakterze Kierownika Budowy lub Kierownika Robót.

  • Mile widziane uprawnienia w dozorze ruchu zakładu górniczego w specjalności górniczej.

  • Dobra znajomość obsługi MS Office, MS Project, AutoCad.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Umiejętność zarządzania i prowadzenia pracy zespołowej.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

  • Inicjatywa i innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów.

  • Dyspozycyjność i elastyczność.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Dokładność i terminowość w realizacji działań.

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się stabilnej firmie i pewnego pracodawcę.

  • Różnorodność zadań i interesujące wyzwania zawodowe.

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywanie wiedzy oraz uprawnień.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Dane firmowe

PGNiG Technologie S.A.