← Wstecz | Drukuj

PGB Human Resources / Oferta z dnia: 30/08/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorystant
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Tworzenie dokumentacji i wizualizacji domków jednorodzinnych/letniskowych

  • Przygotowanie wycen kosztorysów

  • Tworzenie ofert dla klientów

  • Dbanie nad składaniem zamówień i kontrolowanie terminowości ich realizacji

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (w zakresie projektowania i kosztorysowania)

  • Znajomość obsługi programu Autocad i Sketch Up

  • Znajomość terminów technicznych związanych z konstrukcjami drewnianymi

  • Znajomosć języka francuskiego (min. komunikatywna/dobra)

Oferujemy

  • Praca w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie finansowe

  • Szkolenia podnoszące kwalifikację

  • Bogaty pakiet socjalny

Dane firmowe

PGB Human Resources