← Wstecz | Drukuj

PGB Human Resources / Oferta z dnia: 19/04/2018

O firmie

PGB Human Resources dla swojego Klienta, przedsiębiorstwa inżynieryjnego z Krakowa, specjalizującego się w budowie i modernizacji infrastruktury kolejowej i tramwajowej, poszukuje kandydata na stanowisko Kierownika robót elektroenergetycznych

Stanowisko: Kierownik robót elektroenergetycznych - tramwajowa sieć trakcyjna
Nr ref.: KR_0418_KRAK_ZAG
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Elektronika / Elektryka

Opis stanowiska

- planowanie, kierowanie i nadzorowanie robót w zakresie instalacji i urządzeń sieci trakcyjnej,
- nadzór nad dokumentacją techniczną,
- sporządzanie dokumentacji podwykonawczej,
- rozliczanie robót z zamawiającym i podwykonawcami
- kontrola nad przestrzeganiem zasad BHP,
- nadzór nad robotami realizowanymi przez podwykonawców

Wymagania

- doświadczenie na stanowisku kierownika w obszarze sieci trakcyjnej,
- posiadanie uprawnień bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
- uprawnień SEP D i E,
- gotowość do pracy w delegacjach

Oferujemy

- ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- stabilność zatrudnienia,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pracę w gronie specjalistów.

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV na adres mailowy: m.stepien@pgbhr.com

Dane firmowe

PGB Human Resources
Reglowa 3
60-113 Poznań
Email: m.stepien@pgbhr.com