← Wstecz | Drukuj

PGB Human Resources / Oferta z dnia: 19/04/2018

O firmie

Dla Firmy lokalnej Firmy istniejącej na rynku kilkadziesiąt lat specjalizującej się w zakresie robót drogowych

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót drogowych
Nr ref.: KRD_0418_LUB
Miejsce pracy: Lublin / lubelskie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

- odpowiedzialność za kalkulację ofert przygotowywanych dla Klientów Firmy,
- stały nadzór nad robotami drogowymi oraz kanalizacyjnymi,
- odpowiedzialność za przygotowywanie budżetu budowy oraz za jej rozliczanie,
- reprezentowanie spółki podczas spotkań z Klientami,
- odpowiedzialność za dokumentację budowy,
- raportowanie etapów realizacji budowy.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- doświadczenie w specjalności drogowej,
- uprawnienia budowlane

Oferujemy

- umowa o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
- benefity pozapłacowe w formie wyjazdów integracyjnych, dopłat do wczasów itd.,
- niezbędne narzędzia pracy (laptop, komórka, samochód służbowy),
- pakiet szkoleń.

Forma kontaktu

Aplikację proszę kierować na adres: j.droszczak@pgbhr.com

Dane firmowe

PGB Human Resources
Reglowa 3
60-113 Poznań
Email: j.droszczak@pgbhr.com