Personnel International Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 29/03/2013

Stanowisko: Fachowcy ze znajomością języka francuskiego - FRANCJA
Miejsce pracy: FRANCJA / zagranica / Polska

Opis stanowiska

D.L.S.I. należąca do grupy Personnel International, nr cert 4901 poszukuje specjalistów do pracy we Francji z dobrą znajomością języka francuskiego na stanowiska:
Praca tymczasowa:

- instalator centralnego ogrzewania

- spawacz

- stolarz

- cieśla

- ślusarz rur

- blacharz przemysłowy

- monter turbin

Wymagania

- dobra znajomość języka francuskiego ( jego poziom zostanie zweryfikowany)
- doświadczenie zawodowe

Oferujemy :
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
- zakwaterowanie

Dane firmowe

Personnel International Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/fachowcy-ze-znajomoscia-jezyka-francuskiego-francja/francja/8552702