Personnel International Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 30/09/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik drogowy
Miejsce pracy: KońSkie / świętokrzyskie / Polska

Opis stanowiska

Agencja Pracy Personnel International Poland (nr cert. 5703) pilnie poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Pracownik drogowy

Opis stanowiska:
- montaż krawężników betonowych
- montaż obrzeży betonowych
- kładzenie kostki brukowej
- roboty fizyczne łopatą, szpadlem itp

Wymagania

- doświadczenie w podobnej pracy
- mile widziane uprawnienia na sprzęt drogowy lekki typu zagęszczarki, piły do cięcia betonu itp

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca w Końskim, woj. świętokrzyskie
- kwatera
- praca do 30.10.2013 z możliwością przedłużenia

Dane firmowe

Personnel International Poland Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-drogowy/konskie/9322672