← Wstecz | Drukuj

Personel International S.A. / Oferta z dnia: 25/08/2013

Stanowisko: Spawacz (Stocznia) - UKRAINA / Oferta Pracy Dla Cudzoziemców
Miejsce pracy: Gdynia / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej Personel International SA (nr cert 8252) poszukuje obecnie dla swojego Klienta osób na stanowisko:

SPAWACZ MAG 136 (drut proszkowy w osłonie co2)

Miejsce Pracy: Stocznia Gdynia

Zadania:

• spawanie sekcji kadłubów statków metodą MAG 136 (drut proszkowy w osłonie co2) - półautomat spawalniczy
• praca w oparciu o projekt i rysunek
• spawanie również na otwartej przestrzeni

Wymagania:

• doświadczenie w spawaniu MAG 136, mile widziane przy spawaniu kadłubów (optymalnie minimum 5 lat)
• aktualny certyfikat spawalniczy (metoda MAG 136)
• umiejętność spawania we wszystkich pozycjach
• znajomość rysunku technicznego, okrętowego
• odpowiedzialność i zaangażowanie
• gotowość do wyjazdów służbowych
• dyspozycyjność

WYMAGANY JEST BEZWZGLĘDNIE CERTYFIKAT REZYDENCJI PODATKOWEJ,

Certyfikat wydaje właściwy urząd podatkowy w Ukrainie - termin uzyskania 7 do 14 dni

Oferujemy:

• pracę w stoczni w Gdyni
• zakwaterowanie
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
(stawka 15-25 zł netto/godzinę)
• w okresie przed otrzymaniem pierwszej wypłaty - diety tygodniowe
• możliwość pracy wypracowania dużej liczby godzin (do 12 godzin dziennie + możliwość pracy w soboty)
• możliwość wyrobienia certyfikatu po pozytywnym przejściu próbek spawalniczych

skype: tadeusz.knapek

Dane firmowe

Personel International S.A.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/spawacz-stocznia-ukraina-oferta-pracy-dla-cudzoziemcow/gdynia/9010362