← Wstecz | Drukuj

Personel International S.A. / Oferta z dnia: 31/07/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Monter kadłubów - Gdynia
Miejsce pracy: Gdynia / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej Personel International SA (nr cert 8252) poszukuje obecnie dla swojego Klienta osób na stanowisko:

Monter kadłubów - Gdynia

Zadania:

• montaż kadłubów okrętowych
• inne prace monterskie
• praca w oparciu o rysunek techniczny stoczniowy

Wymagania:

• doświadczenie w montażu kadłubów / w przemyśle stoczniowym
• znajomość rysunku technicznego okrętowego / izometrycznego
• precyzja, odpowiedzialność i zaangażowanie
• gotowość do wyjazdów służbowych
• dyspozycyjność, dobry stan zdrowia
• mile widziany – certyfikat Polskiego Rejestru Statków
• mile widziane – prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• pracę w stoczni na terenie Gdyni
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• płacę adekwatną do posiadanych kwalifikacji
• możliwość zakwaterowania
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Dane firmowe

Personel International S.A.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/monter-kadlubow-gdynia/gdynia/8949432