← Wstecz | Drukuj

PEKABEX / Oferta z dnia: 03/05/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Działu Przygotowania Produkcji
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zespołem pracowników, budowanie zaangażowania, relacji oraz motywowanie,

  • Wnikliwa kontrola dokumentacji z zewnętrznych biur projektowych,

  • Kontakt z projektantami w sprawie wyjaśnień nieprawidłowości lub nieścisłości,

  • Sporządzanie zamówień na podstawie dokumentacji projektowej,

  • Koordynacja projektów pod kątem rozliczeń i przygotowania produkcji,

  • Inicjowanie oraz wzmacnianie współpracy z pozostałymi działami,

  • Praca w systemie ERP (Gardens).

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane,

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • Znajomość programów AutoCad i pakietu MS Office,

  • Sumienność i terminowość,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Wysokie zaangażowanie i chęć nauki.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,

  • Pracę w zespole profesjonalistów,

  • Karta Multisport,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Dofinansowanie nauki,

  • 500/1500/2000 za rekomendację pracownika,

  • Eventy integracyjne,

  • Świeże owoce,

  • Wsparcie z ZFŚS,

  • Nauka języków obcych,

  • Możliwość zdobywania uprawnień (budowlanych, projektowych, wykonawczych),

  • Szkolenia techniczne,

  • Udział w targach i konferencjach branżowych,

  • Konkursy dla pracowników,

  • Wsparcie dla cudzoziemców,

  • Możliwość pracy w weekendy,

  • Możliwość zdobycia certyfikatu obsługi maszyny.

Dane firmowe

PEKABEX