← Wstecz | Drukuj

Peab Sp. z o.o / Oferta z dnia: 19/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Murarz
Miejsce pracy: / Szwecja

Opis stanowiska

Zadania:
Wykonywanie prac murarskich, budowa mieszkań

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie ww. zawodzie, potwierdzone świadectwami pracy lub potwierdzenie prowadzenia działalności gospodarczej – jeżeli była założona

  • Dowód osobisty wydany po 2015 roku lub paszport

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Firma gwarantuje:

  • Zatrudnienie na podstawie szwedzkiej umowy o pracę

  • Bezpłatne i zorganizowane zakwaterowanie blisko pracy

  • Darmowe przejazdy na miejscu oraz pierwszy przelot na projekt

  • Rotacja w systemie 4/1

  • Narzędzia oraz wysokiej klasy odzież ochronną

  • Pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności

  • Płatny urlop i wakacyjne na poziomie 12%

  • Opiekę polskiego koordynatora

Dane firmowe

Peab Sp. z o.o