← Wstecz | Drukuj

Pat-Bud Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 24/09/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Osoby do montażu Elewacji Wentylowanych
Miejsce pracy: KrakóW, 31-515 / świętokrzyskie / Polska

Opis stanowiska

QMA (poprzednia nazwa: Pat-Bud) sp. z o.o. poszukuje osób zainteresowanych pracą w charakterze monterów elewacji wentylowanych i fasad aluminiowych w delegacji-kraj (południowa i centralna Polska).

Do obowiązków poszukiwanych osób należeć będzie:
*Montaż okładzin elewacyjnych Alucobond/HPL itp,
*Montaż obróbek blacharskich,
*Drobne prace budowlane związane z montażem.

Oferujemy:
*Ciągłość prac,
*Możliwość rozwoju i poszerzenia kwalifikacji,
*Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, wypłacane w miesięcznym cyklu rozliczeniowym,
*Zakwaterowanie wraz z codziennym transportem na budowę (wyżywienie we własnym zakresie),
*Współpracę opartą o odpowiednią umowę.

Wymagania

Oczekujemy:
*Dokładności,
*Braku przeciwskazań do pracy na wysokościach (brak lęku wysokości),
*Umiejętności obsługi elektronarzędzi (wkrętarki, wiertarki, szlifierki kątowe),
*Sumienności i umiejętności pracy w zespole,
*Gotowości do pracy na wyjazdach (w delegacji-południowa i centralna Polska),
*Bezwzględnego powstrzymania się do spożywania napojów alkoholowych-wymagany i sprawdzany jest stan trzeźwości,
*Dyspozycyjności ("zjazdy" co tydzień-dwa).

Mile widziane (ale nie bezwzględnie wymagane):
*Doświadczenie w montażu elewacji wentylowanych/fasad aluminiowych,
*Doświadczenie w dekarstwie, stolarstwie (meblowym/budowlanym), montażu obróbek blacharskich itp.
*Znajomość rysunku technicznego,
*Prawo jazdy,

Dane firmowe

Pat-Bud Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/osoby-do-montazu-elewacji-wentylowanych/krakow-31-515/9203202