← Wstecz | Drukuj

Partner S.A. / Oferta z dnia: 08/03/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik ds. centralnego kontraktowania
Miejsce pracy: Bielsko-BiałA / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • analiza rynku w celu poszukiwania firm podwykonawczych, dostawców usług i materiałów budowlanych zgodnie ze standardami przyjętymi w spółce,

  • przygotowanie wzorów i standardów zapytań ofertowych,

  • negocjowanie warunków oraz zawieranie umów z podwykonawcami i dostawcami materiałów z zachowaniem zasad minimalizacji kosztów w ramach programu Centralnych Zakupów,

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dostawcami i wykonawcami,

  • wydawanie rekomendacji związanych z wprowadzaniem nowych dostawców i wykonawców,

  • zwiększanie bazy nowych dostawców i wykonawców;

  • negocjowanie warunków współpracy z dostawcami i wykonawcami w ramach umów centralnych,

  • współpraca z Kierownikiem Kontraktu w zakresie jak najlepszego wykorzystania potencjału dostawców i wykonawców,

  • uczestniczenie w pracach zespołów budowlanych w zakresie kontraktowania inwestycji,

  • współtworzenie procedur oraz wzorcowego cennika usług i materiałów,

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne ze wskazaniem na profil budowlany,

  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata na podobnym stanowisku w dziale zakupów,

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w jednej z największych firm sektora budownictwa mieszkaniowego,

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,

  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,

  • bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników.

Dane firmowe

Partner S.A.