← Wstecz | Drukuj

PalGeo Sp. Z o.o. Sp. k. / Oferta z dnia: 29/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy
Miejsce pracy: Warszawa, MokotóW, Ul. Cybernetyki 19B / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Pomoc w prowadzeniu robót na kontrakcie w branży geotechnicznej,

  • Udział w przygotowaniu produkcji w uzgodnionym zakresie,

    • Nadzór nad pracownikami,

    • Kontrola terminowych dostawa betonu i stali,

    • Odbiór wykonanych robót zgodnie z jakościowymi i terminowymi kryteriami oceny,

    • Analiza dokumentacji projektowej,

  • Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP.

  • Organizacja zaplecza budowy,

  • Kontrola i nadzór nad stanem technicznym maszyn i narzędzi.

Wymagania

  • Gotowość do pracy w delegacji, prawo jazdy kat. B,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i innych pracowników;

  • Uprawnienia budowlane do prowadzenia robót bez ograniczeń;

  • Zalecane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy wykonywaniu specjalistycznych robót geotechnicznych (pale CFA, FDP, mikropale, kotwy gruntowe, kolumny DSM)

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B;

  • Wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia kandydata

  • Niezbędne narzędzia pracy jak auto służbowe, komputer, telefon,

  • Zdobycie doświadczenia wymaganego do uzyskania uprawnień.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail

Dane firmowe

PalGeo Sp. Z o.o. Sp. k.