← Wstecz | Drukuj

Pöyry Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 18/07/2018

Stanowisko: Asystent Projektanta w Branży Konstrukcyjno-Budowlanej
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Do głównych zadań Asystenta należeć będzie:

Projektowanie konstrukcji stalowych i żelbetowych dla inwestycji przemysłowych w tym:

  • modelowanie w/w elementów w dwu i trójwymiarowych systemach projektowania;

  • wykonywanie obliczeń statystycznych i wytrzymałościowych;

  • opracowywanie dokumentacji technicznej;

  • kontrola i weryfikacja dokumentacji technicznej w obrębie zadania.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego o profilu budowlanym (mile widziani również studenci ostatniego roku);

  • dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego;

  • znajomości standardów opracowywania dokumentacji technicznej;

  • gotowości do odbywania podróży służbowych;

  • znajomość jednego ze środowisk: Robot, Tekla, Allplan, AutoCad,Revit lub Civil 3D będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Osobom, które dołączą do naszego zespołu oferujemy:

  • stabilną perspektywę zatrudnienia i rozwój

  • uczestnictwo  w ciekawych międzynarodowych projektach

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi informatycznych

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • pakiety medyczne

  • świadczenia socjalne

  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • przyjazne środowisko pracy

Dane firmowe

Pöyry Poland Sp. z o.o.