← Wstecz | Drukuj

P.P.U.H. Włomex / Oferta z dnia: 01/09/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy z uprawnieniami
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska pracy:

- sporządzanie kosztorysów ofertowych oraz powykonawczych

- koordynowanie i nadzór prac

- efektywne planowanie i organizowanie działań na budowie

- prowadzenie dokumentacji budowy

- współpraca z nadzorem inwestorskim

- nadzór i koordynacja pracowników i podwykonawców

- rozliczanie budowy

Wymagania:

- wykształcenie wyższe

- uprawnienia budowlane w specjalności budowy dróg

- prawo jazdy kat. B

- dyspozycyjność

- zdolności organizacyjne

Oferujemy:

- pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

- możliwość realizacji ciekawych projektów inwestycyjnych

- atrakcyjne wynagrodzenie

Dane firmowe

P.P.U.H. Włomex

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kierownik-budowy-z-uprawnieniami/krakow/3119363