← Wstecz | Drukuj

P.H.U. AllWork / Oferta z dnia: 23/03/2013

Stanowisko: Instalator wodno - kanalizacyjny - Niemcy (Bawaria)
Miejsce pracy: Bawaria / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy instalatorów sanitarnych, wodno kanalizacyjnych.

Oferujemy:
- Umowę o pracę na niemeickich warunkach,
- wynagrodzenie ok 1700 euro netto/ miesiąc,
- zakwaterowanie organizwane i płatne przez pracodawcę.
- praca od 02.04.2013

Wymagania

- znajomości języka niemieckiego w stopniu dobrym
- doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata
- wysokiej motywacji do pracy
- mile widziane wykształcenie kierunkowe
- posiadania prawa jazdy i samochodu osobowego
- CV W JĘZYKU NIEMIECKIM

Dane firmowe

P.H.U. AllWork

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/instalator-wodno-kanalizacyjny-niemcy-bawaria/bawaria/8527862