← Wstecz | Drukuj

ON HR Consultants / Oferta z dnia: 15/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Koordynator Robót Drogowych
Miejsce pracy: wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna w szczególności za:

  • skoordynowanie i nadzór etapu przygotowawczego projektu

  • koordynację i nadzór nad prowadzonymi robotami drogowymi

  • kontrolę dokumentacji technicznej

  • monitorowanie i kontrolę pracy podwykonawców zgodnie z zawartymi umowami

  • rozliczenie wykonanych zadań i postępu prac na budowie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: budownictwo drogowe

  • doświadczenie na stanowiskach związanych z kierowaniem i koordynacją  robót w branży budownictwa drogowego

  • uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania pracami budowlanymi w specjalności budownictwa drogowego

  • członkostwo w Izbie Inżynierów

  • doświadczenie w projektach bezpośredniego wykonawstwa (budownictwo drogowe)

  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników

  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • dobra znajomość MS Office, MS Project, Norma Pro, AutoCad

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • umowę o pracę

Dane firmowe

ON HR Consultants