Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 30/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Regionu( branża budowlana)
Miejsce pracy: Poznań,GorzóW Wlkp,Szczecin / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska pracy:

  • odpowiedzialność za realizacje powierzonych planów sprzedażowych w regionie

  • Zarządzanie zespołem handlowców

Wymagania

 Wymagane:

  • wykształcenie wyższe ( mile widziane kierunkowe )

  • miejsce zamieszkania: województwo wielkopolskie, lubuskie, zach-pomorskie -warunek konieczny!

  • Doświadczenie w handlu materiałami budowlanymi oraz w zarządzaniu zespołem handlowców

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • mile widziana znajomość języka włoskiego

  • wysoka kultura osobista,

  • biegła obsługa komputera

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawa + premia ( max 50 % pensji podstawowej )

  • możliwość rozwoju

  • samochód służbowy, telefon,laptop

Dane firmowe

Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kierownik-regionu-branza-budowlana/poznangorzow-wlkpszczecin/8408382