← Wstecz | Drukuj

Nowak-Mosty Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 18/03/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Operator ładowarki teleskopowej obrotowej
Miejsce pracy: małopolskie / Polska

Opis stanowiska

(możliwość pracy w delegacji)

  • realizacja prac transportowych i załadunkowych

  • przestrzeganie obowiązujących procedur instrukcji i regulaminów

  • praca na ładowarce teleskopowej obrotowej

  • prace związane z zapewnieniem ciągłości produkcji

  • operowanie maszynami zgodnie z wytycznymi kierownika

Wymagania

Wymagania

  • uprawnienia na operatora ładowarki teleskopowej obrotowej kat.I WJO

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dyspozycyjność, sumienność

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

  • prawo jazdy kat. B

  • dodatkowy atut: uprawnienia na koparki /koparko-ładowarki/

Oferujemy

Oferujemy

  • współudział w odważnych przedsięwzięciach inżynieryjnych

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • prywatną opiekę medyczną

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • odzież roboczą i ochronną

  • posiłki regeneracyjne

  • pokrycie kosztów zakwaterowania w trakcie pobytu na zorganizowanych budowach

Dane firmowe

Nowak-Mosty Sp. z o.o.