Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 11/05/2021

Stanowisko: Specjalista ds. przygotowania ofert przetargowych
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne i kompleksowe przygotowywanie ofert przetargowych oraz konkursowych.

  • Analiza pod względem formalno-prawnym ofert przetargowych.

  • Terminowe składanie kompletnych i spójnych ofert zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  • Przygotowywanie ofert przetargowych w zakresie wycen i kosztorysowania.

  • Przygotowywanie pism, odpowiedzi, dokumentów dotyczących postępowania, a także listów referencyjnych .

  • Stały kontakt z potencjalnymi Klientami.

  • Monitorowanie przebiegu postępowania przetargowego oraz pełna obsługa do momentu podpisania umowy.

  • Kontrola prawidłowej obsługi bieżących postępowań, prowadzenie rejestrów, formułowanie zapytań do postępowania, wyjaśnień.

  • Aktywne wyszukiwanie informacji o przetargach.

  • Pozyskiwanie i analiza ofert materiałowych.

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku związanym z przygotowywaniem ofert przetargowych, praktyczną znajomością procedur przetargowych oraz ustawy o Prawie Zamówień Publicznych.

  • Wyższe wykształcenie techniczne, inżynieria środowiska, specjalność wodociągi i kanalizacja – mile widziane

  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej w zakresie sieci kanalizacyjnych i wodociągowych.

  • Umiejętność redagowania pism urzędowych.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Znajomość dowolnego programu do kosztorysowania.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji.

  • Pakiet świadczeń socjalnych, pakiet medyczny oraz dofinansowanie do karty Multisport.

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

  • Możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Dane firmowe

NES Global Talent