← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 08/05/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Project Manager / Kierownik Kontraktu
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu przetargu na wybór projektanta oraz monitorowanie procesu projektowego

  • Kompleksowe prowadzenie całego procesu inwestycyjnego i ofertowego

  • Weryfikacja dokumentacji inwestycji pod względem formalnym i technicznym

  • Udział w przygotowywaniu optymalizacji kosztów i przychodów związanych z projektem

  • Nadzór nad procesem budowlanym - kontrola budżetu, terminów realizacji i jakości wykonywanych prac

  • Prowadzenie postępowań mających na celu uzyskanie niezbędnych decyzji, uzgodnień i opinii, bezpośredni kontakt z Inwestorem

  • Ustalanie z podwykonawcami warunków współpracy na projektach

  • Opracowywania harmonogramów i kosztorysów, kontrolowanie postępu realizacji inwestycji w stosunku do zaakceptowanego budżetu i harmonogramu

Wymagania

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu kontraktów budowlanych

  • Znajomość prawa budowlanego i procesów administracyjnych

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office, MS Project, AutoCAD

  • Gotowość do pracy w delegacjach i podróżach służbowych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętności negocjacyjne

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość zatrudnienia na umowie o pracę lub B2B

  • Auto służbowe, również do użytku prywatnego

  • Podstawowe narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Możliwość rozwoju w pracy po stronie generalnego wykonawcy o stabilnej pozycji na rynku

Dane firmowe

NES Global Talent