← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 26/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant Konstrukcyjno-Budowlany
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Posługiwanie się dokumentacją projektową i specyfikacjami technicznymi w celu ustalenia rodzaju i zakresu rzeczowego robót budowlanych

  • Sporządzanie przedmiarów, obmiarów i kosztorysów robót budowlanych

  • Sporządzanie harmonogramów rzeczowo-finansowych

  • Analiza dokumentacji projektowej pod względem kompletności

  • Wprowadzanie optymalizacji techniczno-ekonomicznych i proponowanie rozwiązań zamiennych

  • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i aktywne nadzorowanie spływu ofert

  • Analiza ofert otrzymanych od podwykonawców

  • Wprowadzanie optymalizacji techniczno-ekonomicznych

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: preferowane budownictwo lub pokrewne

  • 2-3 letnie doświadczenie w wycenianiu obiektów budowlanych

  • Znajomość Normy Pro i Excela będą dodatkowym atutem

  • Język angielski podstawowy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dofinansowanie do nauki języków

  • Liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Dofinansowanie do studiów

  • Karta Multisport

  • Opieka medyczna

  • Niezbędne narzędzia pracy

Dane firmowe

NES Global Talent