← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 26/03/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Drogowych
Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • koordynacja działań i nadzór nad jakością i terminowością prowadzonego kontraktu

  • zarządzanie budżetem i ryzykiem projektu

  • przygotowywanie analiz technicznych robót budowlanych

  • zapewnienie efektywnej komunikacji w zespole projektów

  • kontakt z inwestorem

  • wsparcie zespołu przygotowania produkcji w zdobyciu kontraktów w ramach zamówień publicznych

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie w realizacji projektów drogowych

  • uprawnienia budowlane w branży drogowej

  • kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność i inicjatywa w działaniu

Od kandydatów oczekujemy gotowości do pracy w delegacjach.

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – 16.000 PLN brutto (+ mieszkanie, + auto służbowe, + dodatki)

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • dobre warunki i narzędzia prac

Dane firmowe

NES Global Talent