← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 28/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy (Konstrukcyjno-Budowlany)
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • bezpośredni nadzór i odpowiedzialność nad prowadzonymi robotami

  • prowadzenie kontroli robót podwykonawców, brygad roboczych robót budowlanych i ich

  • przygotowywanie zamówień na materiały, sprzęt i usługi

  • sporządzanie przedmiarów, obmiarów i dokumentacji powykonawczej

  • kontrola jakości, terminowości i stanu zaawansowania robót budowlanych, zgodnie z przyjętym harmonogramem

  • raportowanie postępu prac i współpraca z kierownictwem budowy na prowadzonych kontraktach

  • przygotowywanie dokumentacji odbiorowej /powykonawczej

  • dbanie o porządek i przestrzeganie zasad BHP oraz p.poż podczas wykonywanych robót

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – Budownictwo

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość programów takich jak: AutoCAD, MS Project, MS Office

  • znajomość dokumentacji technicznej oraz przepisów prawa budowlanego

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne, ponadrynkowe wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju w firmie w strukturach jednego z liderów branży generalnego wykonawstwa

  • Pakiet Multisport, pakiet zdrowotny, ubezpieczenie na życie

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

Dane firmowe

NES Global Talent