← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 16/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Nowy SąCz / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska – obowiązki:

  • Przestrzeganie prawa budowlanego i przepisów BHP

  • Prowadzenie rozliczeń finansowych prac budowlanych oraz kontrola kosztów

  • Uczestnictwo w procesie uzyskiwania niezbędnych pozwoleń administracyjnych dla obiektów handlowych i przemysłowych

  • Zarządzanie i nadzór nad przebiegiem realizacji budowy obiektów przemysłowych

  • Organizacja placu budowy

  • Współpraca z kierownikiem budowy, realizacja delegowanych przez kierownika budowy zadań

  • Organizacja i nadzór nad dostawą materiałów budowlanych

  • Bieżący monitoring pracy podwykonawców, odbiory prac wykonanych przez podwykonawców

Wymagania

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie wyższe budowlane

  • Wiedza z zakresu prawa budowlanego, warunków technicznych, norm i prowadzenia procesu inwestycyjnego

  • Otwartość na delegacje

  • Umiejętność organizacji pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość oprogramowania AutoCad

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Samochód służbowy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

Dane firmowe

NES Global Talent