← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 18/09/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Dyrektor Oddziału
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Wymagania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie strategii oddziału i jej realizacja

  • budowanie struktur firmy

  • motywowanie i inspirowanie podległych menedżerów

  • współpraca z centralą firmy

  • odpowiedzialność za wynik finansowy oddziału

  • odpowiedzialność za wzrost obrotu oddziału

  • wspieranie podwładnych w organizowaniu i nadzorowanie procesów realizowanych budów

  • udział w skutecznym pozyskiwaniu i realizowanie kontraktów

  • udział w pozyskiwaniu kontraktów i kontrola nad przygotowywaniem ofert dla Inwestorów

  • współpraca z Kierownikami Budów i Kierownikami Kontraktów w zakresie przygotowania inwestycji do realizacji

  • konsultowanie zagadnień technicznych z kierownictwem prowadzonych budów

  • kontrola postępu realizacji umów

  • opiniowanie dokumentów dotyczących robót, w tym zatwierdzanie ofert na roboty i dostawy przedstawiane przez podwykonawców

  • organizowanie narad technicznych zwoływanych na budowach

  • podejmowanie inicjatyw zmierzających do minimalizacji kosztów inwestycyjnych, wytwarzania oraz eliminowania strat, poprawy efektywności

WYMAGANIA I KOMPETENCJE ZAWODOWE:

  • wykształcenie wyższe techniczne budownictwo,

  • minimum 10 lat doświadczenia w pracy, w tym 5 lat na stanowiskach kierowniczych

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi

  • komunikatywna znajomość minimum jednego języka obcego

  • wysokie umiejętności zarządcze, interpersonalne i komunikacyjne

  • poczucie odpowiedzialności

KLIENT OFERUJE:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt

  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia od 18000-25 000 brutto

  • możliwość realnego rozwoju zawodowego

  • niezbędny pakiet narzędzi pracy (telefon, laptop, samochód)

  • wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej firmy

Dane firmowe

NES Global Talent