← Wstecz | Drukuj

Neoprojecta / Oferta z dnia: 05/11/2013

O firmie

Agencja pośrednictwa pracy dla inżynierów.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Utrzymania Budynku
Nr ref.: SUB/13/10
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu, jednego z czołowych producentów w branży
motoryzacyjnej, poszukujemy pracownika na stanowisko:
Specjalista ds. Utrzymania Budynku

Miejsce pracy: Wrocław
Numer referencyjny: SUB/13/10

Zakres obowiązków:
-utrzymanie techniczne podległych urządzeń oraz instalacji budynku
-odpowiedzialność za utrzymanie dokumentacji technicznej zespołu utrzymania budynku
-odpowiedzialność za poprawny stan techniczny instalacji sprężonego powietrza, instalacji grzewczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej oraz instalacji wody lądowej
-odpowiedzialność za poprawny stan techniczny instalacji gazowej budynku i redukcyjno pomiarowej
-współpraca z firmami serwisowymi
-przestrzeganie obowiązujących w zakładzie zasad BHP i ochrony środowiska

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:
-wykształcenie wyższego technicznego
-min. 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
-wiedzy z systemów grzewczych i instalacji gazów technicznych
-znajomość prawa budowlanego i energetycznego
-znajomość przepisów p. poż.
-znajomość przepisów UDT
-doświadczenie w pracy z programem AutoCAD
-dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Nasz Klient oferuje interesującą pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie
rozwijającej się firmie, możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Forma kontaktu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, wraz z podanym w temacie maila numerem oferty, na adres:

recruitment@neoprojecta.com

Do przesłanej oferty prosimy załączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia
27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Dane firmowe

Neoprojecta
Kiełbaśnicza 24
50-1110 Wrocław
Email: recruitment@neoprojecta.com