← Wstecz | Drukuj

Naftor Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 07/10/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Budowlanych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • Terminowa i jakościowa realizacja robót budowlanych, zgodnie z dokumentacją techniczną (specyfikacją techniczną, projektem budowlanym), budżetem i harmonogramem oraz przepisami BHP i ppoż.

  • Bezpośrednia współpraca z Inwestorem,

  • Koordynacja prac

  • Organizacja pracy osób zaangażowanych w projekt i zespołów wykonawczych,

  • Składanie zamówień materiałowych i nadzór nad dostawami materiałów budowlanych

  • Przygotowywanie, prowadzenie, nadzorowanie, archiwizowanie dokumentacji (technicznej, odbiorowej i powykonawczej) w ramach przydzielonych prac na budowie

  • Sporządzanie kosztorysów robót budowlanych

Wymagania

Wymagania

  • Doświadczenie przy realizacji prac budowlanych

  • Gotowość do wyjazdów służbowych (delegacji) związanych z realizowanymi budowami na terenie całej Polski,

  • Wykształcenie techniczne

  • Wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, sumienność, umiejętność pracy w zespole,

  • Zaangażowanie, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność obsługi programu: MS Office

Mile widziane:

  • Uprawnienia budowlane z wpisem do Izby Inżynierów

  • Umiejętność obsługi programu: AutoCad, Norma PRO

Oferujemy

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach kontraktu terminowego,

  • System premiowania,

  • Prywatna opieka medyczna – fakultatywnie,

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego,

  • Pakiet benefitów sportowych.

  • Możliwość rozszerzania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Możliwość pracy przy dużych projektach

Dane firmowe

Naftor Sp. z o.o.