← Wstecz | Drukuj

N-Design Studio / Oferta z dnia: 19/02/2024

O firmie

jesteśmy kameralną pracownią projektową ceniącą jakość i zindywidualizowaną obsługę klienta. Koncentrujemy się na potrzebach i marzeniach naszych inwestorów a dzięki naszemu ponad 15to letniemu doświadczeniu, nie ma wnętrza z którym sobie nie poradzimy.

strona to ndesignstudio.pl i fb https://www.facebook.com/interiors.ndesign

Oferowana praca

Stanowisko: Architekt/-ka wnętrz//asystent/-ka architekta
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Architektura

Opis stanowiska

Twoje zadania:

• Wsparcie architektów w codziennej pracy.
• Opracowywanie koncepcji, projektów budowlanych i wykonawczych.
• Tworzenie wizualizacji.
• Nadzór nad powierzonymi elementami projektu.
• Wizje lokalne w terenie.
• Wykonywanie i wprowadzanie inwentaryzacji.
• Uczestnictwo w realizacji wyznaczonych celów i zadań w związku z projektami.

Wymagania

• Ukończyłeś studnia na kierunku Architektura.
• Jesteś osobą mobilną, samodzielną w działaniu i rzetelną
• Lubisz pracę z ludźmi i posiadasz otwartość na nowe zadania.
• Posługujesz się pakietem MS Office, znasz programy takie jak: Autocad, Sketch Up + V-ray.

Oferujemy

W zamian zapewnimy Ci:

• Bezpieczeństwo zatrudnienia niezależnie od wybranej przez Ciebie formy współpracy.
• Umowę o pracę lub b2b.
• Możliwość rozwoju w strukturach firmy i pracę w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem.
• Współpracę przy projektach mających wpływ na rozwój naszej organizacji.
• Zniżki na studia w Uczelni partnerskiej.
• Spotkania integracyjne, bo dbamy o przyjazne środowisko pracy.

Forma kontaktu

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail: biuro@ndesignstudio.pl

Dane firmowe

N-Design Studio
Niedźwiedzia 10
02-737 Warszawa
Email: dzial.hr@medeahealth.pl