Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku / Oferta z dnia: 05/10/2016

O firmie

Misją Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku jest stworzenie nowoczesnej placówki, w której opowiedziana zostanie historia wojny jako największego kataklizmu XX wieku.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Rozliczeń Kontraktów
Nr ref.: 1/DI/2016
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż / Marketing

Opis stanowiska

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku poszukuje pracownika do Działu Inwestycyjnego na stanowisko:

Specjalista ds. Rozliczeń Kontraktów
(umowa o pracę)
Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref. 1/DI/2016

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
• min. 1 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w pracy przy realizacji kontraktów na roboty budowlane obiektów użyteczności publicznej,
• bardzo dobra znajomość warunków, obszaru prawa cywilnego i zamówień publicznych,
• umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• inicjatywa w działaniu

Oferujemy

• umowa o pracę na czas rozliczenia inwestycji z możliwością przedłużenia na okres eksploatacji budynku,
• wynagrodzenie zasadnicze + dodatek stażowy,
• pracę na odpowiedzialnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury,
• ciekawą i odpowiedzialną pracę o dużym stopniu samodzielności,
• narzędzia do wykonywania pracy na danym stanowisku,
• możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
• przyjazną atmosferę pracy.

Forma kontaktu

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i cv na podany adres e-mail: rekrutacja@muzeum1939.pl w terminie do 07 października 2016 r.

W Curriculum Vitae prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji przez Muzeum II Wojny Światowej z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Długiej 81/83."

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, jako administrator danych osobowych, informuje, iż Pani/Pana dane osobowe zawarte w CV i liście motywacyjnym będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody, przechowywane w bazie danych przez okres roku od zakończenia procesu rekrutacji. Przysługuje Pani /Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podstawą podania danych są przepisy ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy.

Dane firmowe

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
Długa 81/83
80-831 Gdańsk
Email: rekrutacja@muzeum1939.pl