← Wstecz | Drukuj

MOSTOSTAL WARSZAWA S.A. / Oferta z dnia: 04/04/2023

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy (Branże)
Miejsce pracy: ZałUski / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych (przebudowa urządzeń sieciowych) w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy; rozwiązywanie problemów technicznych,

  • kontrolowanie podwykonawców w zakresie wykonywania prac zapewniających zgodność ich przebiegu z dokumentacją techniczną,

  • koordynowanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie,

  • przeprowadzanie odbiorów w sposób przewidziany procedurami jakościowymi,

  • opracowywanie raportów z przebiegu prac wykonywanych na budowie oraz realizacji zatwierdzonych preliminarzy wydatków,

  • wykonywanie obmiaru i rozliczeń wykonywanych robót,

  • udział w realizacji zadań ofertowych, w tym: analiza dokumentacji przetargowej, przygotowywanie wycen, optymalizacja kosztów, zbieranie ofert, przygotowywanie tabel porównawczych, opracowywanie propozycji rozwiązań alternatywnych.

Wymagania

Wymagania

  • studia wyższe techniczne budowlane,

  • doświadczenie w pracy na budowie i współpracy z firmami podwykonawczymi,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i znajomość AutoCAD,

  • znajomość procedur odbiorowych na placu budowy,

  • dobra znajomość obsługi MS Office,

  • komunikatywność,

  • umiejętność współpracy w zespole,

  •  skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie - jednej z najlepszych spółek budowlanych w Polsce – laureata rankingu POLAND'S BEST EMPLOYERS 2022,

  • przyjazny i profesjonalny proces onboardingu,

  • pracę w zróżnicowanym zespole (pod względem doświadczenia, wieku i płci), w którym dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, w którym razem BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ,

  • atmosferę budującą zaangażowanie– konkursy dla pracowników i inicjatywy wewnętrzne,

  • stabilne zatrudnienie – możliwość długofalowej współpracy,

  • możliwość rozwoju oraz awansu w firmie tworzonej przez ludzi z pasją – wielu naszych kierowników budów i kontraktów pochodzi z awansów wewnętrznych,

  • transparentny system premiowy,

  • pracę w organizacji dla której bezpieczeństwo pracowników jest priorytetem,  połączenie tradycji (wieloletniej historii na polskim rynku) z nowoczesnością (jesteśmy szeroko zaangażowani we wdrażanie BIM i technologii cyfrowych)

Dane firmowe

MOSTOSTAL WARSZAWA S.A.