Mondi Polska_Agencja Pracy Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 17/06/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Monter sanitarny / Niemcy
Miejsce pracy: Niemcy / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o. należy do niemieckiej grupy kapitałowej, która już od 2002 roku wspiera przedsiębiorstwa poprzez wynajem personelu i jego rekrutację, w szczególności dla takich branż jak przemysł, logistyka i administracja. Posiadamy 21 oddziałów w Niemczech i Polsce. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Monter sanitarny

Zakres obowiązków:

• Montaż końcowy

• Montaż WC, umywalek i innych urządzeń łazienkowych

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o niemieckie kontrakty

• W pełni legalną pracę

• Możliwość rozpoczęcia pracy praktycznie od zaraz

• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

• Płatne nadgodziny

Wymagania

Wymagania:

• Kilkuletnie doświadczenie w instalacjach sanitarnych (najlepiej również w Niemczech)

• Doświadczenie w montażu końcowym, instalacji WC, umywalek i innych urządeń łazienkowych

• Komunikatywna znajomość j. niemieckiego – WARUNEK KONIECZNY!

• Motywacja do pracy

Oferta jest ofertą pracy tymczasowej

Dane firmowe

Mondi Polska_Agencja Pracy Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/monter-sanitarny-niemcy/niemcy/8640832