MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o / Oferta z dnia: 16/08/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Monter sanitarny
Miejsce pracy: Niemcy / podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

  • Montaż końcowy

  • Montaż WC, umywalek i innych urządzeń łazienkowych

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w instalacjach sanitarnych (najlepiej również w Niemczech)

  • Doświadczenie w montażu końcowym, instalacji WC, umywalek i innych urządzeń łazienkowych

  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego – WARUNEK KONIECZNY!

  • Motywacja do pracy

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o niemieckie kontrakty

  • W pełni legalną pracę

  • Możliwość rozpoczęcia pracy praktycznie od zaraz

  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

  • Płatne nadgodziny

Dane firmowe

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o