MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 07/10/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk Budowlany
Miejsce pracy: Niemcy / podlaskie / Polska

Opis stanowiska

  • Montaż nowych instalacji elektrycznych lub/i naprawa istniejących na obiektach budowlanych (podłączanie gniazdek, rozdzielni, oświetlenia itp.)

  • Samodzielna praca z rysunkiem technicznym

Wymagania

  • Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Wykształcenie o kierunku elektrycznym

  • Min. 3 lata doświadczenia jako elektryk, mile widziane na stanowisku elektryka budowanego

  • Doświadczenie w pracy na terenie Niemiec będzie dodatkowym atutem

  • Chęci do pracy

  • Rzetelność oraz kultura osobista

  • Posiadanie własnego samochodu – mile widziane!

Oferujemy

  • Pomoc Konsultanta w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim niezbędnych w procesie rekrutacji

  • Rzetelną i precyzyjną prezentację warunków zatrudnienia

  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec, w tym znalezienie zakwaterowania

  • W pełni legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace na warunkach niemieckich!!!

  • Płatne nadgodziny

  • Stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami

  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Dane firmowe

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.