Mondi Polska_Agencja Pracy Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 06/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Cieśla budowlany / Niemcy
Miejsce pracy: Niemcy / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o. należy do niemieckiej grupy kapitałowej, która już od 2002 roku wspiera przedsiębiorstwa poprzez wynajem personelu i jego rekrutację, w szczególności dla takich branż jak przemysł, logistyka i administracja. Posiadamy 21 oddziałów w Niemczech i Polsce. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.
Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, tworzącym długofalowe relacje z Klientami a także przyjazną Agencją Zatrudnienia dla naszych Pracowników.
Obecnie dla naszych niemieckich Klientów, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

CIEŚLA BUDOWLANY

Zakres obowiązków:

• Wykonywanie schodów, tarasów, poręczy balkonowych oraz tarasowych, okien
• Remonty i montaż w starym budownictwie, modułów solarnych

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy
• W pełni legalną pracę
• Możliwość rozpoczęcia pracy praktycznie od zaraz
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
• Płatne nadgodziny

Powyższe ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

Wymagania

• Mile widziana ukończona szkoła budowlana
• Kilkuletnie doświadczenie (najlepiej również w Niemczech)
• Umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym
• Umiejętność pracy w zespole
• Komunikatywność
• Zaletą jest posiadanie samochodu i prawa jazdy
• Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
• Motywacja do pracy

Dane firmowe

Mondi Polska_Agencja Pracy Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/ciesla-budowlany-niemcy/niemcy/8478212