← Wstecz | Drukuj

Milado / Oferta z dnia: 08/04/2013

O firmie

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest firmą doradztwa personalnego, która od blisko dziesięciu lat skutecznie prowadzi rekrutacje oraz szkolenia dla Klientów z różnych branż, na terenie całego kraju.
Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej stronie: http://www.milado.pl/

Naszym klientem jest wielkopolska hurtownia artykułów budowlanych. Obecnie w związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Pokryć Dachowych
(Poznań)
Nr ref. 668/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Pokryć Dachowych (Poznań)
Nr ref.: 668/04/2013
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Architektura

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował na nowym stanowisku?
-Obsługą klientów indywidualnych i deweloperów na miejscu w firmie
-Dokonywaniem pomiarów pokryć dachowych na podstawie projektu klienta
-Prowadzeniem procesu prezentacji produktu
-Doborem odpowiednich dla klienta rozwiązań
-Zamówieniami towarów od dostawców
-Koordynowaniem dostarczenia towaru do klienta
-Pozyskiwaniem nowych dostawców w odniesieniu do potrzeb klientów.

Wymagania

Kogo poszukujemy?
Jeśli:
-Masz praktyczną wiedzę z zakresu pokryć dachowych i usług z nimi związanych
-Potrafisz dokonać pomiaru pokryć dachowych na podstawie projektu budowlanego
-Masz predyspozycje i chęć do pracy z klientem
-Masz prawo jazdy kat. B
To oznacza, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy

Dlaczego warto rozpocząć pracę właśnie w tej firmie?
Nasz klient oferuje:
-Pracę stałą na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
-Stacjonarną pracę w biurze w Poznaniu ze sporadycznymi wyjazdami do klienta
-Stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników pracy
-Samochód służbowy dostępny na wyjazdy służbowe
-Atrakcyjny pakiet socjalny
-Intensywne szkolenia wdrożeniowe

Forma kontaktu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie pisemnych ofert (CV, list motywacyjny) na adres: rekrutacja@milado.com. W temacie e-maila prosimy wpisać numer referencyjny oferty (668/04/2013).
Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych).

Dane firmowe

Milado
Gołebia 5
61-834 Poznań
Email: rekrutacja@milado.pl