Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. / Oferta z dnia: 09/05/2024

Stanowisko: Starszy Inspektor / Specjalista w Oddziale Eksploatacji Sieci Kanalizacyjnej
Miejsce pracy: Warszawa, Ul. JagiellońSka 65/67 / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

(Pion Ścieków/ Zakład Sieci Kanalizacyjnej/ Oddział Eksploatacji Sieci Kanalizacyjnej)

Wymagania

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • pracę w oparciu o wartości wynikające z blisko 140-letniej tradycji

  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele

  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie

  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie

  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów pod gruszą)

  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (m.in. badmintona, piłkarska, squasha, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

  • „3 godziny dla rodziny” – dodatkowy czas wolny

  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

Główny zakres obowiązków:

  • bezpośrednia współpraca z pracownikami Oddziału w celu merytorycznego nadzoru nad:

    • uzupełnianiem na bieżąco pełnych danych obiektów nowych lub obiektów na których prowadzone są prace eksploatacyjne w programie MB_GISJJTILITY

    • wykonywaniem opracowań technicznych w zakresie planowania i sporządzania analiz pracy sieci kanalizacyjnej, archiwizowaniem danych technicznych

  • opiniowanie dokumentów dotyczących przebudów, sprawdzanie i weryfikacja zgodności zapisów, warunków z projektem

  • udział w procesie odbioru technicznego przyłączy kanalizacyjnych

  • prowadzenie rejestrów, weryfikacja i wprowadzanie różnego typu danych (np. technicznych, procesowych) oraz zapewnienie aktualizacji baz danych w wyznaczonym zakresie

  • obsługa klientów w zakresie spraw precyzyjnie opisanych procedurami lub spraw rutynowych w tym przygotowywanie odpowiedzi na pisma i udzielanie informacji telefonicznych dotyczących sieci kanalizacyjnej innym jednostkom i komórkom organizacyjnym Spółki oraz podmiotom zewnętrznym

  • opracowywanie elementów dokumentacji (na przykład: technicznej, finansowej, ekonomicznej, prawnej, majątkowej, kadrowej, administracyjnej) oraz jej weryfikacja i uzupełnianie

  • gromadzenie i bieżąca kontrola danych dotyczących prac wykonywanych na sieci kanalizacyjnej w systemie Mb Gis Utility

  • przygotowanie propozycji zadań inwestycyjnych, remontowych, zapotrzebowań na materiały eksploatacyjne, usługi i zakup środków trwałych w podległym zakresie

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe (inżynieria sanitarna, ochrona środowiska)

  • minimum rok doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku, preferowane 3 lata

  • biegła umiejętność obsługi komputera, szczególnie pakietu MS Office (MS Word, MS Excel – poziom średniozaawansowany)

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (warunek konieczny) oraz podstawowa wiedza z zakresu branży wod-kan.

  • mile widziana znajomość systemu SIREN, Mb_GIS_Utility

  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • doskonała organizacja pracy własnej, wielozadaniowość, skrupulatność

Oferujemy

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.