← Wstecz | Drukuj

Michael Page / Oferta z dnia: 24/05/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Senior Project Manager- Residential (m/f)
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynacje działu realizacji oraz projektów w nim realizowanych.

Informacje o kliencie

Dla Naszego klienta- Dewelopera który specjalizuje się w inwestycjach mieszkaniowych poszukujemy osoby na stanowisko Starszego Kierownika Projektów.

  • Koordynacja działem realizacji projektów
  • Kompleksowe zarządzanie projektami inwestycyjnymi
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu oraz rozliczenia inwestycji
  • Współpraca ze wszystkim stronami zaangażowanymi w proces inwestycyjnymi oraz instytucjami zewnętrznymi
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach i negocjacjach z urzędami, gestorami mediów, klientami i podwykonawcami
  • Nadzorowanie nad prawidłowością przebiegu i koordynacja procesów przetargowych na wybór generalnego wykonawcy, podwykonawców oraz projektantów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe - kierunek budowlany
  • Minimum 10 lat doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu inwestycji budowlanych (budownictwo mieszkaniowe)
  • Znajomość aktualnych przepisów budowlanych oraz zagadnień związanych z realizacją projektów budowlanych
  • Skuteczność w działaniu oraz bardzo dobre umiejętności negocjacyjne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Dużą samodzielność i niezależność
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wpływ na kierunek rozwoju działu i firmy

Wymagania

Zarządzanie Projektami

Dane firmowe

Michael Page