Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

MGGP S.A. / Oferta z dnia: 22/05/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Asystent inspektora nadzoru
Miejsce pracy: KołBiel / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • Ścisła współpraca z Inspektorem Nadzoru Inwestorskiego oraz innymi stronami zaangażowanymi w inwestycyjny proces budowlany.

  • Pomoc w analizowaniu dokumentacji projektowej oraz rozwiązań technicznych przedkładanych przez Wykonawcę.

  • Pomoc w przeprowadzaniu odbiorów robót budowlanych zgłaszanych przez Wykonawcę.

  • Monitorowanie postępu wykonanych prac przez Wykonawcę.

  • Pomoc w ocenie i kompletowaniu dokumentacji budowy.

  • Sporządzanie raportów okresowych ze stanu jakości wykonanych prac.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego lub wyższego (kierunki techniczne lub technik) absolwent/student.

  • Dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office, AutoCAD).

  • Bardzo dobrej organizacji pracy.

  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze.

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

  • Otwartą drogę rozwoju w strukturach firmy oraz wzmocnienie kluczowych kompetencji.

  • Możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z pakietu benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta FitProfit).

Dane firmowe

MGGP S.A.