← Wstecz | Drukuj

MB Investment S.C. / Oferta z dnia: 05/06/2017

O firmie

Pracownia projektowa MB Investment S.C. świadczy usługi w obszarach:

- architektury,
- konstrukcji
- kosztorysu

Tworzymy zespół specjalistów, który łączy wiedzę, umiejętności, pasję i kreatywność z wieloletnim doświadczeniem.
Podchodzimy indywidualnie do każdej realizacji, dopasowując się do oczekiwań naszego Klienta.
Projektujemy obiekty o charakterze zarówno tradycyjnym, jak i nowoczesnym.
Mamy na względzie upodobania naszych Klientów.
Wspólnie planujemy inwestycję, dokładnie omawiając każdy etap budowy.
Służymy doradztwem i tym samym gwarantujemy możliwość konsultacji.
Nasze projekty łączą: funkcjonalność, estetyka, ekonomia oraz precyzja,a to kluczowe walory.
Za priorytet mamy komfort użytkowania przez naszych Klientów owych budynków.

Zapraszamy do współpracy!

Oferowana praca

Stanowisko: Konstruktor
Miejsce pracy: OstróW Wielkopolski / wielkopolskie / Polska
Branża: Architektura

Opis stanowiska

• Rysowanie - konstruowanie w 3D oraz 2D,
• Przeprowadzanie obliczeń wytrzymałościowych,
• Przygotowania dokumentacji projektowej,

Wymagania

• Mile widziane uprawnienia do projektowania bez ograniczeń,
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
• Wiedza z zakresu prawa budowlanego,
• Samodzielność, kreatywność, dyspozycyjność

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę,
• Dobre warunki finansowe oraz systemy benefitów,
• Szkolenia personalne,
• Praca w młodym, rozwijającym się zespole,

Forma kontaktu

sekretariat@mbinvestment.org

Dane firmowe

MB Investment S.C.
Kaliska
63-400 Ostrów Wielkopolski
Email: sekretariat@mbinvestment.org