Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Mayfield Firma finansowa / Oferta z dnia: 30/06/2019

O firmie

Mayfield Firma finansowa

Oferowana praca

Stanowisko: Dam prywatną pożyczkę
Miejsce pracy: Warsaw / dolnośląskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż / Marketing

Opis stanowiska

Złóż wniosek o pożyczkę biznesową i domową już dzisiaj, po stawce 3% i otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin. kontakt zartervisca@gmail.com
wypełnij poniższy formularz wniosku o pożyczkę.

Imię:
Kraj:
Stan:
Numer telefonu:
Wiek:
Zawód:
Kwota potrzebna jako pożyczka:
Trwanie:

Wymagania

dowód osobisty

Oferujemy

oferta kredytowa o stawce 3%

Forma kontaktu

Imię:
Kraj:
Stan:
Wiek:
Zawód:
Trwanie:

MAZOWIECKI
100001 Warsaw
Email: zartervisca@gmail.com